Siedlisko z dwoma domami i budynkami gosp.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
400 000,00 PLN , Pow. 143 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
143 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Ostrówek , Mickiewicza
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
150838
Powierzchnia działki:
2 193 m2
Cena za m2:
2 797,20 PLN
Do sprzedaży siedlisko z dwoma budynkami mieszkalnymi i budynkami gospodarczymi.  

1. Dom wolnostojący drewniany o powierzchni zabudowy 62 m2. Budynek składa się z parteru oraz strychu. Dom do remontu, wymienione okna na PCV.  Dach pokryty eternitem.  

2. Dom murowany o powierzchni zabudowy 81 m2 docieplony styropianem. Wszystkie okna PCV. Dach pokryty blachą. Rozprowadzone zostało w nim centralne ogrzewanie. 

Do budynku doprowadzone są media tj: woda miejska, sieć elektryczna, sieć telekomunikacyjna. Na działce szambo. Gaz w drodze. Dom położony w zabudowie mieszkaniowej. 

Działka  jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług. Powierzchnia 2193 m2 o wymiarach około 153 m. głębokości oraz ok. 14.3 m szerokości

Lokalizacja
Ostrówek to kameralna i spokojna miejscowość położona w gminie Łochów, w otoczeniu terenów zielonych, lasów oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. To idealne miejsce dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku, kontaktu z naturą oraz przestrzeni do życia lub rekreacji. Jednocześnie lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do większych miejscowości oraz podstawowej infrastruktury.

Do większych miejscowości samochodem dojedziemy w:

ok. 8 min. - Łochów (pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły, restauracje, stacja PKP)
ok. 20 min. - Wyszków
ok. 25 min. - Węgrów (miasto powiatowe)
ok. 30 min. - Ostrów Mazowiecka
ok. 1 h - Warszawa

Dużym atutem lokalizacji jest dogodny dostęp do drogi krajowej nr 50 oraz trasy S8, co pozwala na sprawny dojazd zarówno do Warszawy, jak i innych części regionu.